Сергій СМОЧЕК.

У місті Городок Хмельницької області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих. Участь у ньому взяли представники усіх областей. У складі збірної Рівненщини виступали представники нашого міста.
Уперта боротьба точилась у ваговій категорії до 77 кг, де виступав майстер спорту, студент РДГУ, чемпіон України серед юніорів Сергій Смочек. У ривку він вирвав штангу вагою 133 кг, а у поштовху - 170 кг. Завоював срібну медаль чемпіо­нату.

Дмитро ШЕМЧУК.


У ваговій категорії до 69 кг виступали тренер ДЮСШ, майстер спорту Дмитро Марчук та його учень, дев’ятикласник Здолбунівської ЗОШ № 1, кандидат у майстри спорту Дмитро Шемчук. Юному важкоатлету довелося змагатися з досвідченішими спортсменами, але він не підвів - у сумі двоборства підняв вагу 250 кг і вперше виконав норматив майстра спорту України.


Успішно виступив і Дмитро Марчук: у ривку підняв штангу вагою 121 кг, у поштовху - 140 кг, а в сумі двоборства - 261 кг. Він посів п’яте місце, перевершивши норматив майстра спорту на 11 кг.
Через травму руки не у повну силу виступав член Національної збірної України, майстер спорту Роман Василевський (вагова категорія - до 105 кг). У ривку він підняв штангу вагою 175 кг, виборовши друге місце, а у поштовху - лише 200 кг. За сумою у двоборстві - 375 кг - посів шосте місце. За словами тренера Романа Володимира Гордійчука, ця першість для його вихованця - лише проміжний старт, головним же буде молодіжний чемпіонат Європи в Ізраїлі.
Фінансову підтримку важкоатлетам надав новостворений міський СК «Богатир». І добре було б, якби здолбунівських важкоатлетів підтримали й інші місцеві спонсори та надали допомогу коштами для забезпечення так необхідних спортсменам при повноцінній підготовці до змагань високого рівня калорійного харчування та вітамінізації.
Віктор КУЦЕЛЬ,
директор ДЮСШ Здолбунівської районної ради.

 

Comments are now closed for this entry