Здолбунівські та копитківські боксери добре виступили на відкритому турнірі з боксу серед юнаків, присвяченому воїнам АТО. Змагання, у яких взяли участь 105 юних спортсменів, відбувалися 14-15 травня у ФСК «Локомотив». У ньому виступили команди з Рівного, Сарн, Дубно, Рокитного, Славути, Нетішина, Здолбунова, Копиткового. Головним суддею турніру був Віктор Мазур.


У результаті наші спортсмени завоювали чимало нагород. Чемпіонами стали Михайло Семенюк, Тимофій Терещук, Петро Харчук, Валентин Корнілов зі Здолбунова та Стас Павлюк, Олександр Савицький, Вадим Ющук з Копиткового. Чудово виступили і дівчата-боксери з с. Копиткове – Олена Бондаренко та Христина Потапчук, які також отримали «золото» турніру. Володарями срібних нагород стали здолбунівчани Антон Ющук, Станіслав Ющук, Олександр Тимощук, Євген Дідковський, Дмитро Бортник та спортсмени з Копиткового Дмитро Притуленко, Микола Дмитерчук, Василь Лях. «Бронзу» завоював Давид Орлов зі Здолбунова. Також спеціальні нагороди за кращу техніку ведення бою отримали Дмитро Харчук та Андрій Тищенко.
Як розповів Віктор Мазур, турнір пройшов на високому рівні, адже нещодавно у залі ФСК «Локомотив» обладнали новий ринг.
- Приємно, що тепер у Здолбунові є де проводити такі престижні змагання. До нас спортсмени зараз їдуть із задоволенням. А цей турнір був ще й «патріотичним». Присутні на боях учасники АТО привітали переможців та подарували здолбунівчанам форму і шолом. А також прапор з автографами бійців, який тепер прикрашатиме нашу залу, - зазначив Вік­тор Петрович.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry