Команда Здолбунівського району вдало виступила на змаганнях з футзалу у залік обласної спартакіади 2016 року серед депутатів обласної, районних рад, міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад, які відбулися 14 травня. Загалом в обласній першості взяли участь сім команд, яких поділили на дві групи. Наші футболісти зіграли з командою Рівненської обласної ради, яку перемогли з рахунком 4:0. Гра з представниками Сарненщини завершилася нічиєю, а депутатів з Радивилівського району здолбунівчани перемогли - 3:0. А от у фіналі наші футболісти з рахунком 1:2 поступилися млинівчанам.


За команду Здолбунівщини змагалися два депутати районної ради: Лео­нід Власюк та Валерій Багатько і п’ять депутатів міської ради: Станіслав Сере­дюк, Юрій Гриценко, Микола Орлов, Сергій Бородій та Володимир Бородій (див. фото). Найрезультативнішими гравцями стали Юрій Гриценко та Станіслав Середюк, які забили по 3 м’ячі, а також Леонід Власюк, котрий забив 2 голи. За підсумками першості
Леоніда Власюка та Юрія Гриценка запросили до збірної команди області, яка представлятиме Рівненщину на Всеукраїнських змаганнях у червні цього року.
За інформацією на сайті
Здолбунівської районної ради.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити