Тимофій ГРАБІК.

У Рівному, в приміщенні регіонального цент­ру «Інваспорт», 19 березня відбулися змагання з настільного тенісу в рамках обласної спартакіади серед дітей-інвалідів нашої області як ІІ етап Всеукраїнської спартакіа­ди «Повір у себе» серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та розумового і фізичного розвитку. Участь у змаганнях брала 51 дитина-інвалід різних нозологій з Костопільського, Гощанського, Здолбунівського, Рівненського районів, міста Рівне, КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів», КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів».


У віковій групі учасників 2001-2002 р. н. виступав здолбунівчанин, вихованець підліткового клубу за місцем проживання «Повір у себе» Тимо­фій Грабік, який у підсумку змагань виборов ІІ місце.
Паралельно з цими змаганнями проходив чемпіонат Рівненської області з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами слуху, участь в якому брали 93 спортсмени. І наш земляк, здолбунівчанин Дмитро Грабінов, у своїй віковій групі посів 9 місце.
Павло ЯРОВИЙ,
керівник підліткового клубу
за місцем проживання «Повір у себе».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити