У Хмельницькому 11-12 березня в спортивному клубі «Епіцентр» проходили регіональні змагання чемпіонату України з боксу серед юнаків 2002-2003 р. н. Рейтинг цих змагань основний для боксерів західної зони, адже переможці потрапляють на відкритий чемпіонат України з боксу, який відбудеться 18-24 травня в Ужгороді.
Команду збірної міста Рівне у ваговій категорії 54 кг в Хмельницькому представляв наш земляк, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вихованець боксерського клубу ім. А. В. Яндали Юрій Кравцов (тренер - О. Іванков). Нелегко було юному спортсмену потрапити до збірної Рівного, та важкі тренування двічі на день, перемоги у всіх обласних та районних турнірах забезпечили Юрію місце в команді.


Після відбіркового турніру чотирнадцятирічний юнак потрапив до півфіналу. Боксувати на ринзі було нелегко, адже більшість учасників представляли місто Хмельницький, до того ж відчувалось несправедливе суддівство з боку хмельницьких представників боксу, тож тільки нокаут чи нокдаун могли дати шанс нашому землякові потрапити до фіналу. Юрко виконав це зав­дання на відмінно. У другому раунді двічі нокаутував свого суперника – боксера з міста Хмельницький.
Уже в фіналі Юрій здобув друге місце. Це дає змогу представляти місто Рівне на чемпіонаті України, адже участь у ньому беруть тільки фіналісти відбіркових змагань. Побажаймо ж спортсмену-земляку терпіння, здоров’я, успіхів та легких перемог на ринзі.
Прес-служба клубу
ім. А. В. Яндали.
На фото: Юрій КРАВЦОВ.

Comments are now closed for this entry