На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 міста Дубно 21 лютого 2016 року відбувся заключний етап ІІ туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОСББ». Наш район на обласному рівні представляла сім’я Демчуків з селища Мізоч.
У третій групі мали змагатися сім’ї з Гощанського, Дубенського, Млинівського, Острозького, Радивилівського, Здолбунівського районів та міст Острог і Дубно. Проте прибули, аби поборотись за перемогу, лише дві команди міста Дубно, Дубенського та Здолбунівського районів.
За підсумками участі в 4 естафетах та виконання інтелектуального завдання наша сім’я Демчуків у напруженій боротьбі поступилась сім’ї з міста Дубно та посіла 2 місце.
Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами, медалями, кубками й призами Рівненського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
На фото: сім’я ДЕМЧУКІВ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити