Учасники районного етапу ІІ туру обласної спортивної гри “Сімейні перегони”.

Учасники районного етапу ІІ туру обласної спортивної гри “Сімейні перегони”.

Чотирнадцятого лютого 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
№ 6 відбувся районний етап ІІ туру обласної спортивної гри “Сімейні перегони”. Право представляти район на обласному етапі “Сімейних перегонів” виборювали шість сімей, а саме: Демчуків та Куцелюків з селища Мізоч, родини Купервасів з Гільчі і Глівчуків з Глинська та збірні сімей Павлюків-Ніверчуків з Новомильська і Парфенюків-Савчуків зі Здолбунова.
Змагались родини у чотирьох естафетах та спортивному кросворді.


За підсумками 4 естафет та кросворда перше місце у перегонах виборола сім’я Демчуків, друге місце - у сім’ї Купервасів, третє місце посіла збірна Парфенюків-Савчуків.
За результатами змагань заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов і начальник відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА Михайло Гарбовський провели церемонію нагородження переможців та призерів грамотами, медалями й кубками.
На обласному етапі спортивної гри “Сімейні перегони”, що відбудеться 21 лютого у м. Дубно, наш район представлятиме сім’я Демчуків. Щиро бажаємо їй успіхів і вдалих стартів.
Відділ у справах молоді та спорту
Здолбунівської райдержадміністрації.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити