Уже вчетверте у Здолбунові на базі ФСК «Локомотив» відбувся традиційний відкритий турнір з міні-футболу пам’яті Я. Д. Гайдучика між ветеранами. Порівняно з попереднім турніром цьогорічний змінив свій формат. Чемпіонство виборювали лише команди з вікової групи 45 і більше років. Футболісти віком 35-45 років участі у змаганнях не брали.
У турнірі, який відбувся 30 січня, взяли участь чотири команди: минулорічний переможець - «Локомотив» (м. Здолбунів), «З легкою парою» (м. Здолбунів), рівненський «ДІВІКС» (входять гравці з Рівного, Здолбунова, Глинська) і команда «Торпедо» (с. Здовбиця). Колективи змагалися за круговою системою. Футболісти команди «З легкою парою» у першій зустрічі перемогли команду «ДІВІКС» з рахунком 3:1. У наступному поєдинку «Локомотив» зазнав нищівної поразки від «Торпедо» з рахунком 0:5. У третій зустрічі між командами «З легкою парою» і «Локомотив» команду залізничників підсилив Володимир Морозов, і в безкомпромісній боротьбі матч завершився внічию - 4:4. Четвертий поєдинок між «Торпедо» і «ДІВІКС» приніс перемогу рівнянам - 5:3.


У наступному матчі «Локомотив» не зміг переграти команду «ДІВІКС». Матч завершився мирно - 2:2. Залізничники і в цьому поєдинку, і в поєдинку з командою «З легкою парою», виграючи у ході матчу, пропускали голи на останній хвилині. Останній поєдинок між командами «З легкою парою» і «Торпедо» визначав переможця турніру. Молодша і збалансованіша команда «З легкою порою» (минулого року футболісти виступали в групі 35-45 років) не залишила ніяких шансів гравцям з «Торпедо», які отримали у свої ворота 4 «сухих» голи. Набравши 7 залікових балів, амбітна команда «З легкою парою» стала переможцем турніру, другим став «ДІВІКС» з 4-ма очками, третім - «Торпедо» з 3-ма очками, і замкнула таблицю команда «Локомотив», набравши 2 очки. До цього турніру залізничники підійшли неукомплектованими, не були залучені до команди провідні футболісти товариства.
Матчі обслуговував головний суддя змагань Сергій Стратюк. Організатором турніру став Юрій Півко. Кращим бомбардиром визнано Петра Климчика («ДІВІКС»). Кращим гравцем змагань став Володимир Морозов («Локомотив»). Усі команди-учасниці і номінанти турніру були нагороджені грамотами. Наступний «ветеранський» турнір заплановано на січень 2017 року.
Володимир ГРОГОЛЬ.
На фото: під час змагань.

Comments are now closed for this entry