Порівняно з попередніми, футбольний сезон 2015 року був відносно успішним. Насамперед це стосується діяльності Здолбунівської районної федерації футболу. Так, нарешті запрацював сайт нашої РФФ (один з восьми діючих сайтів районних федерацій футболу в області), що, безумовно, є досягненням та особистою заслугою голови федерації Сергія Миляна. До слова, усього на Рівненщині зараз існує чи діє двадцять футбольних федерацій.
Уперше у цьому сезоні проведено чемпіонат району з міні-футболу. І, як для чемпіонату, котрий проводився вперше, його організація заслуговує найвищої оцінки. Відбувся і черговий чемпіонат району. Але його організаційний рівень був уже на порядок нижчим.


Провальним став цей сезон для головної команди “Волинь-Цемент”, яка зайняла останнє місце у чемпіонаті області (у першій групі).
Завершив футбольний рік вже традиційний, нині ювілейний, 20-й, турнір пам’яті Ярослава Дмитровича Гайдучика. Але щоб наступний, 21-й, пройшов ще краще, варто обговорити після завершення змагань робочі моменти його реалізації. Вважаємо, що до цього обговорення можна залучити активних вболівальників футболу, які можуть щось підказати, порадити, запропонувати і допомогти. До того ж треба врахувати, що реалії в країні такі, що футбол місцевого рівня повністю переходить на громадське забезпечення та самоврядування. Закономірно, що основним керівним і відповідальним органом стає районна федерація футболу. Враховуючи принципи демократії та самоврядування, пропонуємо наступне:
1. Здолбунівській районній федерації футболу організувати публічні слухання «Про проблеми розвитку футболу в Здолбунівському районі».
2. На сайті районної федерації футболу опублікувати персональні звіти кожного члена федерації про його персональну роботу у звітному періоді. Адже здебільшого ми знаємо і бачимо роботу голови РФФ, а є ще й інші її члени.
3. Для забезпечення розвитку футболу у районі затвердити принципи та критерії, які передбачають участь представників усіх команд-учасниць у розробці та затвердженні всіх положень щодо організації футбольних змагань в місті та районі.
Звісно, наші пропозиції не є безальтернативними. Це, швидше, втілення нашого погляду на концепцію та принципи розвитку футболу на Здолбунівщині. Але, якщо прагнемо, аби в нашому житті, зокрема й спортивному, щось змінилося на краще, діяти має кожен.
Отож, якщо вам не байдужа доля здолбунівського футболу, чекаємо від вас пропозицій щодо розвитку цього виду спорту на місцевих теренах. Прохання свої пропозиції надсилати на адреси газети «Нове життя» або Здолбунівської районної федерації футболу.
Група вболівальників:
Юрій МЕЛЬНИК,
Володимир ГРОГОЛЬ,
Ігор ІЛЛІЧОВ,
Володимир РОСІНЧУК та ін.

Comments are now closed for this entry