На Здолбунівщині започаткували традицію проведення змагань з футболу за кубок імені Тараса Якимчука, славетного воїна-розвідника, який героїчно загинув на Донбасі, захищаючи Україну від російських окупантів. Турнір відбувся на його батьківщині - у Мізочі, участь у ньому взяли команди зі Здолбунова, Стеблівки, Мізоча й Старої Мощаниці.


Почесне право першого удару надали Валерію Багамедову - голові спілки ветеранів АТО Здолбунівщини. У результаті нелегких змагань перемогу та кубок імені славетного односельця Тараса Якимчука здобула команда Мізоча із сімома балами в турнірній таблиці. Друге місце зайняла команда зі Стеб­лівки, третє - «Самопоміч» зі Здолбунова, а четверте - «Грандік» зі Старої Мощаниці.
У перервах між матчами глядачів розважали чудовими виступами «стрітворкаутери» зі Здолбунівського клубу «Фенікс».
Нагороду переможцям вручила мати героя - Євгенія Володимирівна. Решта команд отримали призи та грамоти відповідно до зайнятих позицій.
Відтепер турнір буде щорічним, відкритим для усіх футбольних команд району.
Вітаємо переможців та вшановуємо пам’ять героїв нашого краю!
Сергій МИЛЯН,
голова Здолбунівської РФФ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити