відбулася у Здолбунові 4-5 вересня

Саме у ці дні наше місто приймало ІХ Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, видатного тренера Володимира Григоровича Кайди. На змагання прибули команди з Київської, Дніпропетровської, Черкаської, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Запорізької, Одеської, Житомирської, Волинської, Сумської та Рівненської областей, з міста Київ і з Республіки Молдова. Усього 227 спортсменів-борців, які виступали у 15 вагових категоріях - від 21 до 100 кг. Змагання вкотре відбувалися на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.


На урочистостях з нагоди відкриття турніру, окрім самих спортсменів, їх наставників та вболівальників, були присутні почесні гості - голова Здолбунівської райдерж­адміністрації Сергій Кондрачук, заступник начальника управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Петро Нагорний, начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Михайло Гарбовський, директор ДЮСШ Здолбунівської районної ради, організатор і натхненник змагань Віктор Куцель, віце-президент федерації шахів України - президент Рівненської обласної федерації шахів, колишній учень ЗОШ № 6 і один зі спонсорів турніру Володимир Ковальчук, майстер спорту міжнародного класу, головний суддя змагань Михайло Кушнір (м. Київ), суддя міжнародної категорії, голов­ний секретар змагань Анатолій Руденко (м. Нікополь), заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України, наставник олімпійської чемпіонки з вільної боротьби Ірини Мерлені Ігор Дух (м. Львів).


Парадом пройшли команди-учасниці турніру і вишикувались на шкільному подвір’ї. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять Володимира Кайди - порядної і цілеспрямованої людини, талановитого тренера, який більшу частину свого життя присвятив учням. Пом’янули також усіх героїв, полеглих за Україну. Потому С. Кондрачук, П. Нагорний, В. Ковальчук звернулись до спортсменів з напутніми словами та побажаннями успіхів, наснаги й перемог, також промовці дякували організаторам змагань.
В. Куцель зауважив, що турнір для учнів місцевої ДЮСШ стане гарним початком нового навчального року, а для учасників змагань з України - ще й підготовчим етапом перед чемпіонатом країни, що невдовзі відбудеться в Броварах. Він також вручив пам’ятні подарунки тренерам спортсменів з Молдови і тим, хто постійно підтримує розвиток спорту у нашому районі.
Здолбунів на турнірі представляли вихованці тренерів з вільної боротьби Віктора Куцеля та Віталія Руденка. За результатами змагань володарем І місця у ваговій категорії 23 кг став Ілля Лобаніч, золоту медаль у ваговій категорії 25 кг завоював Артем Одукалець. Також у ваговій категорії 25 кг третє місце виборов Владислав Гаркушенко. А Ігор Кулеша відзначився у ваговій категорії 63 кг - він володар «бронзи».
Нагороди отримали усі переможці та призери турніру. Учасники та вболівальники змагань сподіваються, що вони відбудуться і наступного року.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry