У м. Рівне 16 травня 2015 року на стадіоні «Авангард» відбулась фінальна частина обласного фізкультурно-оздоровчого заходу з дворового футболу. У віковій групі юнаків 15-16 років Здолбунівщину представляла команда «Тайм» у складі Миколи Гайдучика, Богдана Франчука, Святослава Горчака, Едуарда Мички, Романа Драганчука, Едуарда Ковальова, Ігоря Чичика (тренер-представник Сергій Миколайович Почтовий). Це право спортсмени вибороли, здолавши 8 травня у м. Дубно своїх суперників у зональних етапах змагань.


Суперниками здолбунівчан у фіналі було визначено команди м. Сарни, Рівне і Радивилів. Але остання на змагання не з’явилась. У першій грі фіналу здолбунівські юнаки поступились рівненським з рахунком 3:5. Команда Сарн вир­вала перемогу у команди Рівного 4:3. Отож, щоб стати переможцями, здолбунівчанам потрібно було перемагати команду сарненчан з кращим за кількістю забитих м’ячів результатом, що хлопці впевнено й зробили. Гра закінчилась з рахунком 9:3 на користь команди Здолбунова.
По закінченню змагань переможців було нагороджено грамотами та медалями обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
начальник відділу у справах молоді
та спорту Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry