Другого квітня завершився перший відкритий обласний турнір з футболу серед юнаків 2000-2001 р. н. пам’яті “Героїв Небесної сотні”, який проходив у Рівному на запасному полі стадіону “Авангард”. Команда Здолбунівської гімназії під керівниц­твом тренера Ігоря Пархомчука здобула на змаганнях третє місце.
Гімназисти пройшли непростий шлях з семи турів. У першому турі вони завершили поєдинок з ХФК “Надія” (Рівне) нульовою нічиєю. В другому турі “Гімназія” впевнено перемогла команду КОЛІСП-2001 (Костопіль) з рахунком 3:0. У наступному турі наші футболісти мирно розійшлися з командою ДЮСШ “Верес-2001” (Рівне), так і не відкривши рахунок.
Далі розпочалася смуга невдач. У четвертому турі за повної переваги наші футболісти зазнали поразки від ДЮСШ “Верес-2000”(Рівне) - 0:1, а в п’ятому - поступилися команді КОЛІСП-2000 (Костопіль) - 5:0.


Першого квітня наші футболісти не змогли здолати опір ФК “Хімік” (Рівне) і завершили матч нульовою нічиєю, хоч мали ігрову й територіальну перевагу над суперником. В останньому турі на гру не прибула команда БЛІСП-КДЮСШ (Березне), якій зарахували технічну поразку, а “Гімназії” перемогу - 3:0.
Отож, здобувши сім перемог, команда КОЛІСП-2000 (Костопіль) стала переможцем турніру, друге місце - за ДЮСШ “Верес-2000” (Рівне), третє - за командою “Гімназія” (Здолбунів).
Організатори турніру підбили підсумки змагань і вручили переможцям кубки та дипломи. Кращим гравцем турніру став Данило Кравчук з команди КОЛІСП-2000 (Костопіль).
Керівники обласної федерації футболу запевнили, що змагання серед юнаків Рівненщини пам’яті “Героїв Небесної сотні” стануть традиційними.
Після турніру відбувся товариський матч між ДЮСШ “Верес-2000” (Рівне) і “Гімназія” (Здолбунів). Упевнену перемогу з рахунком 6:2 здобули здолбунівчани. Чекаємо від наших юнаків нових перемог.
Володимир ГРОГОЛЬ.

Comments are now closed for this entry