У місті Рівне на базі ДЮСШ № 5 «ГАРТ» відбувся відкритий боксерський турнір пам’яті майстра спорту з боксу П. П. Дмітрієва. На змагання прибуло понад 150 спортсменів зі Львова, Луцька, Вінниці, Тернополя, Нетішина, Сарн, Острога, Рокитного, Млинова, Рахова, Грем’ячого, Горохова, а також Копитківської та Тучинської сільських рад.
За нашу команду СК «Олімпієць» виступали шестеро боксерів, а саме: Владислав Кондратюк, Дмит­ро Сірик, Олександр Тимощук, які навчаються у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, та вихованці місцевого ВПУЗТ Василь Миронюк, Артур Гудков і Владислав Дмитроца.


Переможцями турніру стали Владислав Дмитроца і Олександр Тимощук, а призерами змагань - Дмитро Сірик (ІІ місце) та Артур Гудков (ІІІ місце).
Хочу особливо відзначити майстерність Олександра Тимощука, котрий у фіналі зустрівся на ринзі з найкращим боксером Рівного (у відповідній ваговій категорії) і виграв бій вже у першому раунді, а також Василя Миронюка, котрий дуже гідно протистояв у двобої львів’янину.
Володимир АНЦИБОР,
тренер-викладач обласної ДЮСШ «Колос».
На фото зліва направо: боксери команди СК «Олімпієць» Василь МИРОНЮК, Олександр ТИМОЩУК, Дмит­ро СІРИК.
Фото Ольги ЯКУБЧИК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити