Завершується перша половина спортивного сезону для юних залізничників, що навчаються в Здолбунівському ВПУЗТ. Щороку традиційно першими стартами є спартакіада училища. По її закінченні стартує турнір з міні-футболу пам’яті воїна-афганця, випускника нашого навчального закладу Петра Гродського, далі - першості з настільного тенісу та шахів, армрестлінгу та гирьового спорту, волейболу та баскетболу. А цьогоріч у навчальному закладі було започатковано ще й індивідуальні змагання на звання кращого спортсмена училища, вони тривали протягом 3 місяців з 11 видів спорту за участю близько 80 учнів. У підсумку кращим спортсменом училища 2014 року став Андрій Зуб, другим та третім фінішували відповідно Денис Рижков та Федір Трохимчук. Усіх їх було відзначено.


Не забуває адміністрація училища заохочувати й інших найкращих та найактивніших спортсменів і спортсменок, що стимуює учнівський інтерес до фізкультури та спорту. Крім того, кращі мають змогу випробувати себе на різноманітних обласних та районних змаганнях, серед яких вирізняється спартакіада області серед закладів професійно-технічної освіти. Саме ці змагання - своєрідний індикатор, за яким можна оцінити стан спортивно-масової роботи в навчальному закладі. Здолбунівське ВПУЗТ з року в рік є одним з лідерів спартакіади, постійно здобуваючи призові місця у різних видах спорту та підіймаючи свій рейтинг серед двох десятків ПТНЗ Рівненщини.
Позаду майже половина турнірної дистанції, і проміжні результати оптимістичні. Здобуто друге місце з шахів серед хлопців, п’ятими та шостими були відповідно дівчата та хлопці у змаганнях з настільного тенісу, за крок від призових місць зупинились волейболісти та баскетболісти, підтримали їх і дівчата-волейболістки, які теж здобули четверте місце.
Багато учнів і учениць стали учасниками змагань, але хотілося б відзначити найкращих. Це Юрій Левшенюк і Максим Михальчук (шахи), Володимир Дашкель, Володимир Гук і Юрій Саюк (волейбол та баскетбол), Іван Ференц (баскетбол), Андрій Подлєгаєв (волейбол і наст. теніс). Щоразу складається ситуація, коли 7-8 дівчат “витягують” всю жіночу частину учасників, виступаючи у 3-4, а іноді й 5-6 видах, адже дівчат в училищі лише 2 групи. Цього року ця «ноша» лягла на плечі Іванни Ровенчук, Надії Гринь, Оксани Підлісної, Оксани Грицюк, Елли Грищук, Тетяни Матвійчук, Люби Зубчук. Але вони успішно справляються, перемагаючи суперниць з інших навчальних закладів області.
Володимир КРАВЧУК,
керівник фізвиховання
ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”.

Comments are now closed for this entry