Чудову нагоду підвищити свою спортивну майстерність тепер мають волейболісти Здолбунівщини. Проводиться регулярний чемпіонат м. Здолбунова і району з чоловічого та жіночого пляжного волейболу. Участь у ньому беруть спортсмени двох вікових категорій: до 16 років та 16+.


Основними засадами, на яких грунтуються ці змагання, є пропаганда здорового способу життя; підготовка юних спортсменів для участі в обласних і Всеукраїнських змаганнях; патріотичне виховання молоді; пропаганда принципів чесної гри; залучення до участі у турнірі спортсменів різних вікових категорій. Ми працюємо під олімпійським гаслом «Citius, altius, fortius!».
Уже відбувся І тур змагань. У цьому посприяли старший викладач РДГУ В. В. Сачук, ПП С. В. Петлюк, Правий сектор, Здолбунівська центральна районна бібліотека. Тепер чекаємо на Вас для участі у ІІ турі, який відбудеться в міському гідропарку у суботу, 12 липня, о 14.00.
Оргкомітет змагань.

Comments are now closed for this entry