На свято Івана Купала у селі Стеблівка відбувся турнір з міні-футболу, у якому взяли участь чотири команди: “Спасів” (с. Спасів), “Острів” (с. Острів Дубенського району), “Стеблівка-1” і “Стеблівка-2” (с. Стеблівка). На місцевому стадіоні зібралося чимало людей, які з неприхованим захопленням спостерігали за футбольними перипетіями.
Матч за третє місце зіграли команди “Острів” та “Стеблівка-2”. У запеклій боротьбі перемогу здобули дубенчани, обігравши опонентів з рахунком 3:2. У фінальній грі команда “Спасів” впевнено перемогла команду “Стеблівка-1” з рахунком 6:1.


За результатами проведених ігор, найкращим бомбардиром став гравець “Спасова” Сергій Ярмолюк, який забив у ворота суперників 8 м’ячів. Одноголосним рішенням усіх учасників турніру найкращим гравцем визнано Дмитра Никончука (“Стеблівка-2”).
Завдяки організатору турніру - місцевому жителю П. П. Терещуку та підтримці Спасівського сільського голови Л. В. Четвержук переможці отримали призи і грошову нагороду, які їм Любов Василівна і вручила.
Як зазначають організатори, цей турнір стане щорічним, а участь у ньому зможуть взяти щоразу більше команд.
Михайло НАУМЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry