Нещодавно закінчилося зовнішнє незалежне оцінювання знань випускників 2009 року. Знову учні шкіл випробовували свій інтелект, свою удачу. Вона, звичайно, посміхнулася тим, у кого міцні знання, адже ЗНО покликане не лише подолати хабарництво та корупцію при вступі до вищих навчальних закладів, а й значно покращити рівень української освіти. 
Цей навчальний рік для української освіти є знаковим. Вперше всі випускники проходили незалежне зовнішнє оцінювання, адже зарахування до вищих навчальних закладів тепер буде проводитися виключно за його результатами.
Яким же було тестування для учнів Здолбунівської гімназії? В цьому навчальному році її закінчив 41 учень. Всі вони взяли участь у ЗНО, пройшовши обов’язкове тестування з української мови та літератури. 38 учнів виявили бажання перевірити власні знання з профільного предмета – англійської мови, 24 - з історії України, 21 – з математики, по 5 учнів обрали біологію та хімію, 8 - географію, 4 – фізику, що свідчить про різнобічність підготовки учнів з усіх навчальних дисциплін та достатню впевненість випускників гімназії в якості здобутих знань. Загалом 18 учнів гімназії склали тестування з чотирьох-п’яти предметів, ще 21 – з необхідних для вступу 3 предметів. 
Враження завжди пропорційні ступеневі готовності. Безперечно, тестування вимагає повної віддачі, це серйозне випробування. Для когось завдання виявились складними, для когось простішими. 
Якщо оцінити результати цьогорічного тестування випускників гімназії, то вони тішать: з багатьох предметів учні за результатами ЗНО отримали бали навіть вищі, ніж вони мали під час навчання. З обов’язкового предмета - української мови та літератури – 23 учні із 41 отримали оцінку 10-12 балів; з англійської мови – 10; з математики - 6, з біології - 4 , з фізики - 2, хімії - 3. Загалом, із 146 тестів, які склали гімназисти, лише 4 оцінки середнього рівня навченості. Четверо гімназистів - Ольга Бібко, Ольга Кулеша, Ніка Клімаш та Андрій Осташ - всі тести склали на відмінно, підтвердивши високий рівень знань. За високі досягнення у навчанні Ольга Бібко та Ольга Кулеша нагороджені золотими медалями, а Андрій Осташ та Юрій Ящук – срібними.
Особливою гордістю випуску гімназії 2009 року є результат тестування випускниці Ольги Бібко, яка пройшла тестування з п’яти предметів. Набравши в сумі 992 бали з 1000 можливих, вона ввійшла в дев’ятку (!) найкращих випускників України. Разом з іншими 69 учасниками ЗНО, які отримали 200 балів із двох та більше предметів, Ольга була запрошена на зустріч з міністром освіти І. Вакарчуком, з Президентом України В. Ющенком, від якого отримала іменний годинник та ексклюзивний екземпляр словника сучасної української мови. А найціннішим подарунком талановитій дівчині став сучасний ноутбук від міністра внутрішніх справ України Ю. Луценка, який їй вручив на випускному вечорі заступник начальника Рівненського управління МВС, начальник міліції громадської безпеки полковник В. Заславський.
Отож, щиро вітаємо учасників зовнішнього оцінювання, які досягли вагомих результатів у навчальній діяльності, всіх випускників 2009 року та бажаємо їм успішного вступу до вищих навчальних закладів. 
А Здолбунівська гімназія гостинно запрошує на навчання всіх, хто мріє здобути якісну сучасну освіту, і будьте впевнені, що вчительський колектив докладе максимум зусиль для здійснення ваших мрій! 
Лілія Карпенко,
заступник директора 
з навчально-методичної 
роботи Здолбунівської гімназії.Comments are now closed for this entry