У приміщенні фізкультурно-оздоровчого центру «Тонус» у рамках спартакіади «Повір у себе» пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з особливими потребами шкіл міста. Організаторами змагань виступили клуб за місцем проживання відділу у справах сім’ї та молоді РДА, Рівненський обласний осередок МГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність», районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділи освіти й у справах фізичної культури та спорту райдержадміністрації.


Юних учасників турніру, а їх цього разу було 16, та гостей зустрічав керівник клубу за місцем проживання Олександр Ботарьов. Судив змагання знаний шахіст нашого краю Йосип Борзенко.
Переможцями з шашок стали Іван Аміт (ЗОШ № 5) та дві дівчиники - Катя Василейко (ЗОШ № 1) і Люба Лукашук (ЗОШ № 3), які обіграли хлопців. З шахів переможцями стали Теймур Веліханов (гімназія), Олександр Степанюк та Максим Шевчук, які навчаються у ЗОШ № 3.
Школярі також мали змогу зіграти у шахи з учасником бойових дій М. І. Коломійчуком, дітьми війни Б. О. Макарцем та Й. Ф. Миркевичем, які поділились з ними секретами майстерності.
Переможці, учасники турніру та ветерани отримали подарунки, заохочувальні призи від Рівненського обласного осередку МГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність», які вручила голова осередку Людмила Суковата, та від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які вручила директор центру Тетяна Павлова.
По завершенні змагань дорослі та діти пригощались чаєм і солодощами, спілкувались у неформальній обстановці.
Інна КОРНІЙЧУК.

Comments are now closed for this entry