Вручення нагороди найкращому бомбардиру команди
Тарасу ТОПОРОВСЬКОМУ.

Минулої п’ятниці у Здолбунівській райдержадміністрації відбулося вшанування футболістів спортивного клубу «Волинь», які вели вперту боротьбу на першості області з футболу у другій лізі. Молода команда провела 20 матчів, у яких здобула 13 виграшів та 5 нічиїх. Лише програла футболістам з команд «Сокіл» і «Авангард».
У арсеналі здолбунівських футболістів 39 забитих голів і 13 пропущених. Найкращим бомбардиром «Волині» визнано перспективного футболіста Тараса Топоровського.

 

Із заслуженою перемогою в урочистій обстановці футболістів вітали голова райдержадміністрації Віталій Шуль, голова районної ради Василь Тимощук, депутат обласної ради Йосип Гаврищак, член виконкому обласної федерації футболу Валерій Гладков, ветеран футболу із Здолбунова Юрій Півко. Всі вони бажали чемпіонам першості області міцного здоров’я, вдалих виступів у наступному році.
Тут же на вшануванні футболістів старший тренер команди СК «Волинь» Богдан Самардак висловив сподівання, що керівництво Здолбунівського району всіляко сприятиме футболістам, аби вони впевненіше почувалися на обласному олімпі, мали значно кращі умови для тренування на футбольному полі у своєму місті.
Потім усіх футболістів, тренерів і причетних до цього виду спорту було нагороджено грамотами і медалями. А очільники району, міський голова Ігор Ольшевський, депутат обласної ради Йосип Гаврищак, начальник фінансового відділу Володимир Нечипорук одержали від обласної федерації футболу ще й спортивні футболки з написом своїх прізвищ.
СК «Волинь» у наступному році гратиме вже у першій лізі. Набуто досвіду, укомплектовано команду. Буде і матеріальна підтримка футболістів. Про це заявило керівництво Здолбунівського району, яке вручало їм під час вшанування почесні нагороди.
Євген ШИЛАН.
Фото автора. 

Comments are now closed for this entry