Минулої неділі у Здолбунові було відзначено урочистим святкуванням День міста. Яскрава програма заходів передбачала різноманітні розважальні конкурси для дітей та дорослих.
Того ж дня на стадіоні “Локомотив” відбувся чемпіонат області з футболу другої ліги. На змаганнях був присутній Борис Іванович Голова - помічник депутата обласної ради, голови Дубенської районної державної адміністрації Данила Корилкевича. Від імені Данила Михайловича Б. Голова вручив по 3 тис. грн. здолбунівським футбольним командам “Волинь-Цемент”, яка представляє район у першій лізі чемпіонату області, та «Волинь» (Здолбунів), яка грає у другій лізі чемпіонату області.
Благородний вчинок Данила Михайловича Корилкевича ще раз засвідчив його небайдужість до розвитку спорту в нашому краї, популяризації серед молоді занять фізичною культурою, здорового способу життя, які, безперечно, є запорукою гармонійного розвитку людини.
Варто зазначити, що Д. М. Корилкевич - майстер спорту з волейболу, має другий розряд з лижного спорту, а також захоплюється підводним плаванням.
Юлія САГАЛО,
завідувач сектора
з питань внутрішньої політики
Здолбунівської райдержадміністрації.

Comments are now closed for this entry