Здолбунівщина традиційно славиться своїми спортсменами, фізкультурниками, тренерами з різних видів спорту. До цієї численної когорти входять як рядові прихильники здорового способу життя, так і ті, хто своїми високими спортивними досягненнями прославляє наш район на рівні області, держави, Європи і світу.
На вшанування цих мужніх, сильних тілом і духом людей минулої п’ятниці в районному будинку культури відбулося свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Сердечні слова вітань зі святом та побажання здоров’я, віри в краще, спортивних успіхів та досягнень їм адресували голова райдержадміністрації Віталій Шуль, голова районної ради Василь Тимощук, секретар міської ради Валентина Капітула, заступник голови Рівненської обласної організації Всеукраїнського ФСТ “Колос” Віктор Малецький, завідувач сектора у справах молоді та спорту РДА Михайло Гарбовський, директор ДЮСШ Здолбунівської районної ради Віктор Куцель. Вони також вручили почесні грамоти, подяки, грошові премії та подарунки спортсменам, тренерам, фізкультурним активістам, спортсменам-ветеранам, а також тим, хто в складних фінансових умовах знаходить можливості для підтримки і розвитку фізкультури і спорту в районі, - керівникам підприємств, підприємцям, сільським головам.
Творчі дарунки присутні у залі отримали від вокалістів Ірини та Михайла Мельників, Анастасії та Михайла Хоменків, Надії Вісковської, вихованців районного ЦТДЮ - студії естрадного співу “Юність” (кер. відмінник освіти України В. Стельмащук) та зразкового ансамблю бального танцю “Ритм” (кер. Н. Буздиган, акомпаніатор відмінник освіти України Н. Міщанчук).
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry