10-12 березня 2011 року в м. Рівне відбулись VI юнацькі спортивні ігри Рівненщини з боксу. Здолбунівщину у цих змаганнях представляли 13 спортсменів 1995-1996 років народження, вихованці тренерів з боксу Володимира Миколайовича Мандзюка, Віктора Петровича Мазура та Володимира Вікторовича Анцибора.


У перший та другий дні змагань спортсмени змагались за вихід у фінали, що і вдалось зробити шістьом нашим спортсменам. На третій день ігор в актив нашої команди перші місця здобули учень Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександр Приходський (в/к до 50 кг), учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Сергій Семенюк (в/к до 57 кг) та Максим Шутяк (в/к до 48 кг). Другі місця у цих змаганнях здобули учень Мізоцького НВК Володимир Царук у ваговій категорії понад 80 кг, учень Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрій Овчарук, вагова категорія до 52 кг, та учень Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту Антон Корніюк, вагова категорія до 80 кг. Бронзові медалі вибороли наступні боксери: учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Здолбунів Андрій Троцюк, вагова категорія до 75 кг; учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Роман Нижник, вагова категорія до 54 кг; учні Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. Олег Болотнюк вагова категорія до 63 кг, та Юрій Марчук, вагова категорія до 70 кг.
У загальнокомандному заліку команда Здолбунівського району посіла ІІ місце, поступившись кількома балами боксерам з м. Рівне.
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
начальник відділу з питань фізичної 
культури і спорту райдержадміністрації, 
майстер спорту України.

 

Comments are now closed for this entry