Ідею провести спортивно-розважальне свято “Мама, тато, я – спортивна сім’я” класовод 2 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Галина Миколаївна Семенюк виношувала вже давно. І от 23 січня в спортивній залі школи зібралося 8 команд, які виявили бажання позмагатися за перехідний кубок.
Не було меж дитячій радості! Бо, крім того, що вони займалися своєю улюбленою справою - стрибали, бігали, грали в ігри, поряд були мами і тата, а ще – братики, дядьки і навіть дідусі.
Розпочалося свято з привітань маленьких учасників – юні спортсмени розказували вірші про корисність занять спортом і фізкультурою. І одразу ж до діла – на розминку. Різноманітних естафет було аж 11. Учасники не тільки лазили по драбинах, вправлялись у кидках м’ячів, переносили вантажі і один одного, а й показали свої знання у вікторині.
Змагалися між собою сім’ї Дарини Чикеренди , Марійки Заремби і Віті Павлюка. Вправно скакали у мішках мама й тато Віти Самолюк і Жені Ільканіної. Максимум зусиль прикладала сім’я Владика Нікітюка і Саші Панасюк. Вражала своєю вправністю сім’я Назара Свіріпи. За підсумками всіх естафет і конкурсів саме ця команда виборола перемогу.
Хочеться висловити подяку директору школи Лілії Анастасіївні Махлюк та сільському голові Лідії Михайлівні Балабат, які проявили повне сприяння у проведенні свята. Сільський голова подарувала кубок і сувеніри організаторам та команді-переможцю. Разом з тим свято не відбулося б без суддівської колегії. Допомагали організовувати і проводити змагання вчителі школи Олена Жданюк, Наталія Степанчук, Іванна Мартинюк, Валерій Бондар і Юрій Махлюк. Батьківський комітет 2 класу організував фруктово-вітамінні подарунки командам-учасникам.
Змагання завершились, спорожніла спортивна зала. Спільними зусиллями ми зробили свято для себе і своїх дітей. До нових звершень!
Іванна Мартинюк,
заступник директора
Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

 Сім’я Свіріп - переможець змагань.

Comments are now closed for this entry