Чисельність населення Здолбунівського району, за оцінкою на 1 жовтня 2011 року, становила 56,8 тис. осіб, у тому числі в міських поселеннях - 28,1 тис. осіб, в сільській місцевості - 28,7 тис. осіб.
За січень-вересень ц. р. чисельність населення району збільшилась на 40 осіб. Збільшення чисельності населення відбулося за рахунок міграційного (на 138 осіб) приросту, водночас, у районі спостерігалося природне (на 98 осіб) скорочення.
Природний рух населення району у січні-вересні 2011 року характеризувався збільшенням кількості народжених та зменшенням кількості померлих осіб у порівнянні з січнем-вереснем 2010 року. В районі у січні-вересні цього року, за реєстрацією, народилося 557 дітей, померло 655 осіб.
Другим чинником, який впливає на зміну чисельності населення, є міграційний рух населення. Міграційний приріст спостерігався тільки у сільській (173 особи) місцевості, тоді як у міських поселеннях спостерігалося міграційне (35 осіб) скорочення. З усіх потоків міграції переважала міграція населення в межах області.
За вказаний період в районі зареєстровано 324 шлюби.
Олена ЗАЙКО,
головний спеціаліст-економіст
відділу статистики населення
ГУС у Рівненській області.

Comments are now closed for this entry