За 10 місяців ц. р. у Здолбунівському районі зареєстровано 337 шлюбів, на 9 менше, ніж за відповідний період минулого року. Найвища шлюбна активність припадає на чоловіків і жінок віком 20-24 роки. Жителі району-громадяни України вступають в шлюб з особами інших держав світу. Зареєстровано 7 таких шлюбів. З мешканцями Здолбунівщини поєднали свої долі громадяни Великобританії, Польщі, Росії, США, Туреччини.
Шлюб і народження – взаємопов’язані процеси. Чим більше укладається шлюбів, тим більше народжується немовлят. Лише з початку року в районі народилося 616 дітей, на 11 більше, ніж за відповідний період минулого року.
У сім’ї подвійна радість, коли замість одного очікуваного синочка чи донечки народжується двоє чи троє немовлят. За січень-жовтень цього року у районі народилося 10 двійнят, з них 7 хлопчиків та 3 дівчаток.
Куди лелека приносить діточок частіше: у міста чи села? Звісно, як завжди бувало, більше діток народжується у сільській місцевості. Найчастіше – у сім’ях, які мешкають у північних районах поліського краю. Там переважають багатодітні сім’ї. У двох таких у квітні та вересні мами, яким виповнилося відповідно 36 та 38 років, подарували життя десятій дитині.
Що ж, нехай народжуються діти. Нехай залюднюється наш край! А невгамовний лелека хай і надалі приносить щастя в кожну хатину, в кожну родину.
Світлана СИДОРЧУК,
головний спеціаліст-економіст
відділу статистики населення Головного управління
статистики у Рівненській області.

Comments are now closed for this entry