За 2015 рік підприємствами Здолбунівського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 1084,9 млн. грн. (4,2 % від загальнообласного показника).
У структурі обсягу реалізації за видами діяльності 90,9 % припадає на виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, 1,2 % - на машинобудування, крім ремонту і монтажу машин та устаткування, 0,8 % - на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 0,7 % - на водопостачання, каналізацію, поводження з відходами.
У розрахунку на одного жителя району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 19 тис. грн., а це шоста позиція серед міст і районів області.
Наталія ЖАНДА,
головний спеціаліст-економіст
управління аналізу даних економічної статистики
ГУС у Рівненській області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити