На Рівненщині у січні-серпні 2015 р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг було призначено 68,6 тис. домогосподарств, що становило 98,8 % загальної кількості домогосподарств, які звернулися за ними. Порівняно із січнем-серпнем 2014 р. кількість домогосподарств, яким призначено субсидії, збільшилася у 8,1 раза.
Загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні-серпні 2015 р., становила 16,5 млн. грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у серпні 2015 р. склав 207 грн.
Крім того, 9496 домогосподарствам області було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 11,8 млн. грн. Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одне домогосподарство у серпні 2015 р. становив 1171 грн.
Головне управління статистики
у Рівненській області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити