Благодійну програму під такою назвою реалізувала в Україні компанія “Данон”- світовий лідер з виробництва молочних продуктів. Адресована ця програма лікарям та персоналу швидкої медичної допомоги, тобто тим людям, які знаходяться на передньому краї боротьби з епідемією грипу і в першу чергу потребують захисту. А саме кисломолочний продукт Актімель і допомагає зміцнити імунітет організму, що доведено численними науковими дослідженнями. Отож, завдяки фірмі “Данон” співробітники швидкої допомоги Київської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Чернівецької, Хмельницької, Закарпатської та Рівненської областей у період з 9 по 17 листопада безкоштовно отримали Актімель для зміцнення свого імунітету. У Рівному цей цінний продукт презентували лікарям минулого четверга.
Представник компанії “Данон” Родіон Даниленко зазначив, що глобальна місія цієї компанії - нести здоров‘я через продукти харчування якомога більшій кількості людей. Сьогодні ж у полі її зору лікарі швидкої допомоги, які в умовах епідемії найбільше ризикують захворіти, бо щодня поспішають на допомогу хворим. Отож для них і привезли в Рівне 4200 флаконів Актімелю - по 14 штук для 300 співробітників швидкої допомоги міста.

ЛІКАРІ ДЯКУЮТЬ ЗА ДОПОМОГУ
Співробітників станції швидкої допомоги в той час, коли в Рівне доставили Актімель, на місці роботи було багато. Одні завершували робочу зміну, інші починали нову. Один з лікарів, Георгій Дирда, зауважив, що персоналу швидкої допомоги доводиться в ці дні нелегко. Викликів дуже багато, і тому роботи в медиків вистачає. Ризик захворіти також цілком реальний. А тому благодійну програму компанії “Данон” “Актімель поспішає на допомогу” він і його колеги вважають дуже своєчасною і важливою.
- Ми щиро вдячні виробникам цього продукту за турботу про здоров‘я людей, які без перебільшення перебувають на передньому краї боротьби з епідемією. Це додасть нам сил і оптимізму в роботі,- сказав Георгій Дирда.
Вл. інформація.
Фото Василя Радчука.

Comments are now closed for this entry