Станом на 4.11.2009 року в районі захворіло на грип та ГРВІ 858 людей (в т. ч. 316 дітей до 18 років), з них на грип - 34, на атипову пневмонію - 38 чоловік.
Лікувально-профілактичні заклади району переведені на 7-денний режим роботи. В центральній районній поліклініці виділено додатково два кабінети для надання допомоги хворим з респіраторною інфекцією. Амбулаторний прийом здійснюється щодня з 8 до 18, а у неділю - з 8 до 15 години. Проведено перепрофілювання стаціонарних відділень центральної районної лікарні для надання допомоги цій категорії хворих.
Станом на 4.11.2009 р. на стаціонарному лікуванні з респіраторними інфекціями перебуває 68 людей ( в т. ч. 37 дітей, 4 вагітних та породіль) і 30 з пневмоніями. Пацієнтів із важким перебігом вірусної інфекції немає.
Лікувальні заклади району забезпечені препаратом “Таміфлю”( Озельтамівір) для лікування хворих на грип. За кошти державного бюджету отримано 700 упаковок препарату, за сприяння ВООЗ - 50.
За кошти районного бюджету та спонсорської допомоги центральна районна лікарня забезпечена в достатній кількості дезінфікуючими засобами, препаратами для невідкладної допомоги, засобами захисту дихальних шляхів та одноразовими рукавичками.
Закуплено тести для експрес-діагностики грипу типу А. Проводиться масова санітарно-освітня робота серед населення з профілактки грипу та ГРВІ.
Олег СУМКО,
заступник головного лікаря
Здолбунівської ЦРЛ.

Comments are now closed for this entry