Як відомо, ця дуже смачна ягода допомагає вгамувати голод і жагу, зміцнює наше здоров’я і допомагає позбавитися зайвих кілограмів. Але, людям, які страждають від захворювань нирок, захворювання підшлункової залози і цукрового діабету вживати цю соковиту сонячну ягоду варто з особливою обережністю.

 

При хронічних захворюваннях шлунка в літніх людей кавун може стати причиною здуття кишечника, хоча завдяки вмісту в ньому пектинових речовин кавун успішно використовують при ентероколітах.
Кавун промиває весь організм, позбавляє його зайвої рідини і зайвої ваги, адже майже на 90% складається з води.
Однак це далеко не всі корисні властивості кавуна, він ще і зміцнює імунну систему, забезпечує організм магнієм, залізом, фолієвою кислотою, яка бере участь у процесах кровотворення, утворенні холіну.
А холін, як відомо, володіє протисклеротичною і проти-пухлинною дією.
Включають цю ягоду і в харчовий раціон при лікуванні ревматизму, сечокам’яної хвороби, подагри, ожи-ріння й хвороб сечовивідних шляхів.
Якщо ви хочете зайнятися очищенням організму за допомогою кавуна, то протягом трьох-семи днів потрібно дотримуватися вегетаріанської дієти, а напередодні рекомендується зробити клізму з настоєм ромашки.
Сам спосіб очищення не складний, головне - не забудьте запастися кавунами і чорним хлібом у підсушеному вигляді, можна їх замінити на хрусткі хлібці з висівками.
Це буде ваше меню на майбутній тиждень.
Якщо ж під час проведення очищення відчуєте болі або спазми, пов’язані з виведенням піску або невеликих ка-мінчиків, то необхідно прийняти теплу ванну, її краще приймати з сімнадцятої до дев’ятнадцятої години, адже саме тоді відбувається активізація біоритму нирок і сечового міхура.
Варто звернути увагу на стан суглобів, рухливість яких зростає завдяки ослабленню в них запальних процесів.
Безумовно, після правильно проведеного очищення ви обов’язково відчуєте легкість у всьому тілі й підвищення життєвого тонусу.

Comments are now closed for this entry