Уже давно відомо, коли в людському організмі відбуваються якісь збої, то організм сигналізує про це, посилаючи нервові імпульси у мозок, що перетворюються в ньому на якісь образи, які ми дуже часто можемо бачити у своїх снах.
Наприклад, учені досі намагаються зрозуміти, чому саме образ сирого м’яса сигналізує про хворобу, але поки безрезультатно. Багато лікарів-психотерапевтів настільки впевнилися у правдивості снів, що серйозно захопилися їхнім тлумаченням, щоб зрозуміти природу деяких захворювань нашого організму. А ще людям, які мають проблеми із серцем, часто сняться сни про задушення.


Хворі, які пережили серцевий напад, розповідали, що напередодні їм снився тісний одяг, якого годі позбутися, несподівані удари в груди або відчуття тяжкості.
Гнилі фрукти, овочі або зіпсоване м’ясо сигналізують про проблеми зі шлунком або підшлунковою залозою, а сон про те, що ви тонете і не можете виринути, або про те, що на грудях лежить щось важке – про проблеми з дихальною системою.
Усіх цих сновидінь не варто лякатися, адже вони навпаки попереджають людину про хворобу. Але іноді сни не є прогнозами, а просто можуть бути відблисками пережитого минулого стресу, який зберігся в підсвідомості. Тому перш ніж робити висновки щодо сну, потрібно добре його проаналізувати. Михайло Виноградов – відомий російський професор у галузі психіатрії. Він радить звернути увагу на стан свого здоров’я, якщо вас часто почали навідувати такі образи: бачите себе в сні абсолютно голим або без зубів; їсте недостиглий фрукт; бачите уві сні білого метелика; побачили розбиті вазу, банку або чарку; чуєте барабанний стукіт; випиваєте брудну воду або йдете по ній; ходите у заплутаному лабіринті; бачите гадів, мух, клопів; почули зозулю; побачили бурульки на краю даху.
Звичайно, свято вірити в те, що пише, приміром, сонник Фрейда, не потрібно, адже, можливо, що це все лише плід фантазії вашої підсвідомості. Але якщо образи у снах повторюються, все-таки варто до них придивитися уважніше.
Джерело: naturemed.ru

Comments are now closed for this entry