Соціальний захист і збереження здоров’я працівників охорони здоров’я – спільна робота комісії соціального страхування ЦРЛ та Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.      Завдяки тісній співпраці наші працівники, застраховані особи, без будь-якої затримки отримують виплату допомог з тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, путівки на санаторно-курортне лікування та дитяче лікування.
     Відрадно те, що працівники міжрайонної виконавчої дирекції РОВ ФСС з ТВП з розумінням ставляться до нагальних проблем і потреб закладів охорони здоров’я нашого району, завдяки чому ряд питань вирішується оперативно і результативно.
     Ми цінуємо нашу співпрацю і віримо, що разом, поєднуючи зусилля, будемо продовжувати благородну справу – захист трудових, соціальних, життєвих інтересів і насущних потреб наших страхувальників.
     Саме за це комісія соціального страхування з тимчасової втрати працездатності центральної районної лікарні дякує працівникам дирекції за допомогу, підтримку, розуміння, чуйне ставлення до застрахованих осіб.
     Стабільності вам та процвітання! Ми разом – і в цьому наша сила!
     З вдячністю та повагою головний лікар Здолбунівської ЦРЛ І. Я. ЗИМА, голова комісії з соціального страхування В. М. МАЦЬОХА.

Comments are now closed for this entry