М. П. ОНІЩУК та Ю. М. ПАРФЕНЮК.

 

Підтримуючи головний принцип роботи державної податкової служби України – побудову партнерських відносин з платниками податків, податківцям Здолбунівської ОДПІ вдається досягати високого рівня добровільної і своєчасної сплати податків та зборів.
Протягом січня-червня 2012 року платниками податків, що перебувають на обліку в Здолбунівській ОДПІ, сплачено до зведеного бюджету майже 70 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 7,4 млн. грн., або на 62 %.
До державного бюджету перераховано грошових коштів у сумі майже 20 млн. грн., що на 7,5 млн. грн. більше, ніж за січень-червень 2011 року.
До місцевих бюджетів мобілізовано податкових платежів на загальну суму понад 50,6 млн. грн., 70 % з яких складає податок на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року доходи місцевих бюджетів збільшилися на 8,2 млн. грн., або на 20,1 %.


Минулого понеділка податківці району відзначали своє професійне свято – День працівника державної податкової служби. З цієї нагоди начальник Здолбунівської ОДПІ Ю. М. Баранов привітав колег під час урочистого зібрання, подякував їм за успішне виконання покладених на них обов’язків і вручив подяки кращим працівникам. Серед них і Марія Павлівна Оніщук – головний державний податковий ревізор-інспектор відділу оподаткування фізичних осіб, яка трудиться у податковій службі вже понад 20 років, продовжуючи сімейну традицію, адже в цій сфері багато років працювала і її мама.
Перспективним, висококваліфікованим спеціалістом зарекомендувала себе і головний державний податковий інспектор відділу оподаткування фізичних осіб Юлія Миколаївна Парфенюк. Нещодавно, під час святкування в Здолбунові Дня молоді, вона також було відзначена Почесною грамотою РДА.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry