У Здолбунівській ОДПІ підбили підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2011». Переможців визначали за трьома напрямами дитячої творчої діяльності з податкової тематики — художні, літературні та твори декоративно-прикладного мистецтва. Учасники поділялись на дві вікові категорії. До І категорії було віднесено учнів загальноосвітніх навчальних закладів, яким на 1 січня цього року виповнилося 9-11 років, до ІІ – відповідно 12-15 років.
Компетентному журі було не просто, бо кожна творча робота відзначалась унікальністю. Діти, піднімаючи досить серйозні та резонансні проблеми щодо оподаткування, втілили у своїх творчих доробках реальні картини нашого повсякденного життя. Конкурс показав талант та глибоку обізнаність усіх його учасників із сучасною податковою системою. Та відзначили кращих із кращих.
За напрямом «Художні твори» у першій віковій категорії перемогу здобули Ганна Іваненко та Олена Сказько - вихованки Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, ІІ місце посіла учениця Мізоцького НВК Тетяна Саюк, ІІІ – Максим Гнатишин. У другій віковій категорії перемогла Ірина Яремчук - учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, ІІ місце виборов Олег Росквас із Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, ІІІ місце зайняла учениця комунального закладу «Мізоцька спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради Олена Поліщук.
За напрямом «Твори декоративно-прикладного мистецтва» у І віковій категорії переможцями стали учениці Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Юлія Мулик - І місце та Юлія Шостак - ІІ місце. У ІІ віковій категорії перемогу здобули учні Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Назар Петрів - І місце, Сергій Ольшевський – ІІ місце та вихованка комунального закладу «Мізоцька спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської облради Діана Анікіна - ІІІ місце.
За напрямом «Літературні твори» у молодшій віковій категорії І місце виборов Антон Радей, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІ ст. № 7, ІІ місце посіла Юлія Година із Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. У старшій віковій категорії перемогу розділили між собою Євгенія Нетикша - учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та Ольга Петришина з Мізоцького НВК, друге місце здобула учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст. Діана Никитюк, а третє місце розділили між собою Ольга Горчак з Мізоцького НВК та учениця комунального закладу «Мізоцька спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської облради Наталія Ткачук.
Просвітницька форма роботи податкової служби у вигляді конкурсів формує у дітей правильне розуміння поняття «податки» та виховує у підростаючого покоління високу податкову культуру. Це підтвержує практика.
Ярослава ВЕРЕЩАК,
начальник
Здолбунівської ОДПІ.
На фото: конкурсні роботи.

 

Comments are now closed for this entry