Кінець березня - початок квітня для ВП “ХАЕС” був щедрим на ділові візити фахівців атомної галузі. Так, 1 квітня на станції пройшла чергова нарада ради головних інженерів АЕС України. Окрім цих спеціалістів, у засіданні взяли участь представники Державного комітету з ядерного регулювання, ВАТ “Київський інститут “Енергопроект” та “Харківський інститут “Енергопроект”. Було обговорено нагальні технічні та технологічні питання діяльності вітчизняних АЕС, заслухано доповідь генерального директора ВП “ХАЕС” М. С. Панащенка про виробничу діяльність очолюваного ним підприємства.
Також в рамках договору про пряму співпрацю Хмельницьку АЕС з метою обміну досвідом з будівництва енергоблоків відвідали працівники Волгодонської АЕС (Росія). А з 6 квітня на ХАЕС триває місія технічної підтримки Московського центру Всесвітньої асоціації операторів АЕС (ВАО АЕС). Організацію цю було засновано у 1989 р. експлуатуючими організаціями світу з метою обміну досвідом експлуатації. За типом реакторів члени Асоціації входять до 4 регіональних центрів: Московського, Паризького, Атлантського і Токійського. Московський центр об’єднує атомні енергогенеруючі компанії Вірменії, Болгарії, Угорщини, Ірану, Казахстану, Литви, Польщі, Росії, Словаччини, Китаю, Фінляндії, Чехії, Індії та України.
На Хмельницькій атомній електростанції експерти ВАО АЕС основну увагу приділяють питанню культури безпеки. Підсумком їх візиту мають стати рекомендації керівництву ХАЕС щодо вдосконалення цього напрямку роботи.

Comments are now closed for this entry