На станції під його головуванням відбулась чергова нарада щодо виконання підготовчих заходів до початку спорудження третього і четвертого енергоблоків. У засіданні, окрім провідних фахівців ВП “ХАЕС”, також взяли участь представники Дирекції капітального будівництва ДП НАЕК, ВП “Атомпроектінженерінг”, Київського інституту “Енергопроект”, підрядних організацій.
Під час наради було детально проаналізовано стан ремонтно-відновлювальних робіт на проммайданчику блоків № 3 та № 4, їх фінансування, намічено першочергові завдання на найближчий період. З доповідями щодо цього виступили генеральний директор ВП “ХАЕС” М. Панащенко, головний інженер ВАТ КІЕП А. Шендерович, генеральний директор ВП “Атомпроектінженерінг” В. Бронніков.
Навіть в нелегких умовах кризи та дефіциту фінансових ресурсів компанія “Енергоатом” прагне не втратити темпів розвитку ядерної енергетики, зазначив, виступаючи на нараді, Юрій Недашковський. Президент НАЕК проінформував присутніх про співпрацю компанії з Урядом та Верховною Радою України щодо вдосконалення ядерного законодавства.
Ольга ЯКУБЧИК,
за повідомленнями
інформ-центру ВП “ХАЕС”.Comments are now closed for this entry