Суємську загальноосвітню школу було відкрито у 1947 році, в колись панському маєтку. Друге народження заклад пережив чотирнадцять років тому, після переселення у переобладнане приміщення сільського дитсадка. За понад шість десятиліть свого існування школа дала путівку в життя багатьом знаним в районі та області людям, прекрасним фахівцям різних галузей. Склались в ній і певні традиції, діє музей села, експозицію якого створювали разом учні та їх батьки.  
     Працівники закладу докладають максимум зусиль, щоб діти в ньому почувались затишно і щоранку поспішали до класів з радістю та великим бажанням вчитися. Між вчителями та учнями панує атмосфера взаємної поваги і довіри. 
     Педагоги, прагнучи дати своїм вихованцям якісні знання та допомогти кожному з них розкритися, постійно працюють над вдосконаленням власного фахового рівня. На сьогодні із 17 вчителів, які трудяться в Суємській ЗОШ І-ІІ ст., 10 мають вищу кваліфікаційну категорію. Педагоги завжди у творчому пошуку, і їх наполеглива праця дає хороші результати. Адже нині серед 64 учнів школи 11 відмінників, і кожен з них - неповторна талановита особитсість.
     Сьогодні представляємо їх вам.

 

Микола КОЗІК.
Вчиться у 2 класі. Головна його риса - допитливість.
Вивчає комп‘ютер, займається спортом.


  

Надійка ТИМОЩУК,
учениця третього класу. Не тільки вчиться на відмінно, а й розвиває артистичні таланти - співає і декламує. Дебютувала в ролі сценариста, склавши сценарій свята до Дня Святого Валентина.


  

Оленка СТЕЦЮК
- третьокласниця. Прекрасно малює, декламує вірші.


 

Оля ФАЦАК
навчається у третьому класі. Улюблені книги дівчинки - енциклопедії.
Мабуть, саме це допомогло їй стати одним із переможців класного конкурсу ерудитів “Найрозумніший”. 


 

Володя ДЕНИЩУК
учень 4 класу. Його найбільше захоплення - книги.
Він брав участь у районному конкурсі “Найрозумніший”. 


 

Ігор ТИМОЩУК
навчається у 4 класі. Хлопчика називають спортсменом класу.
А ще він захоплюється математикою. 


 

Іван Антонюк,
учень 4 класу, - прихильник пригодницької літератури і активний читач.
Улюбленими серед шкільних предметів називає українську мову та літературу. 


 

Діана НИКИТЮК
- п‘ятикласниця, надзвичайно ерудована і допитлива дівчинка.
Вже сьогодні в її активі 28 різноманітних грамот. Діана - переможець творчого конкурсу
“Податки очима дітей”.


Учениця п‘ятого класу Оксана КОЗІК
- “Міс осінь-2009” школи, неодноразовий переможець районних конкурсів малюнка на різну тематику. Товариська, спокійної вдачі.


  

Віталій ФІЛОНЮК
навчається у 5 класі. Його царина - математика. Віталій - переможець районного і обласного конкурсів юних знавців цієї дисципліни, а також районного конкурсу шахістів. 


 

Семикласниця Юля ЛЕОНЧУК
активна учасниця усіх масових заходів, які проходять у школі, переможець конкурсу знавців зарубіжної літератури. Математика, українська і англійська мови - улюблені шкільні предмети дівчинки, але коло її інтересів значно ширше. 

 

Comments are now closed for this entry