Працювати в період спаду виробництва та економічної кризи досить важко в усіх сферах діяльності. Особливо це стосується соціального захисту населення. Чим гірше ситуація в країні, тим більше роботи для працівників цієї сфери, в тому числі Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Адже саме від нас залежить вчасне отримання допомог по вагітності та пологах, відшкодування витрат по тимчасовій непрацездатності, отримання путівок застрахованими особами та членами їх сімей, а також можливість оздоровити дітей в літній період.      Саме тому питання взаєморозрахунків страхувальників з Фондом є одним із найактуальніших в даний період. Вчасно сплачуючи страхові внески Ви, тим самим, створюєте передумови для отримання в повному обсязі соціальних послуг, що надаються Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності,та маєте всі підстави для відшкодування втраченого заробітку в разі настання страхового випадку.
     Однак, є ряд підприємств, що навіть у такий скрутний для економіки країни час не хочуть рахувати свої кошти. Не контролюючи своїх витрат, вони надлишково сплачують внески та створюють заборгованість за Фондом, при цьому ще й оплачуючи банківські послуги. Серед них: ВАТ “Здолбунівський завод продовольчих товарів”, ТОВ Фірма”Укрпластсервіс”, ТОВ “Волинь-шифер”, ТзОВ “Горинь-Агро”, Вагонне депо Здолбунів Львівської залізниці, ВАТ “Здолбунівський завод будівельних матеріалів”.
     Криза, яка виникла у світі, швидко навчить рахувати кожну копійку. Тож давайте не будемо чекати, щоб ця “копійка” стала останньою! Вчасно проводячи взаєморозрахунки з Фондом, Ви посилюєте свій соціальний захист та створюєте умови стабільності для працівників.
Подбайте про себе!
Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція 
Рівненського обласного відділення Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати працездатності.

Comments are now closed for this entry