У неділю, 11 лютого, у Здолбунівському БКЦ відбувся фестиваль української народної жартівливої пісні, танцю та гумору «Весела толока». До нашого міста прибули професійні й аматорські мистецькі колективи, виконавці-солісти та гумористи з різних куточків Рівненщини. Чимало номерів представили глядачам і артисти з нашого району. Вразив широтою віковий діапазон учасників фесту - від найменших до вже сивочолих.


Організаторами «Веселої толоки» виступили Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Всеукраїнська ГО «Ліга культури» та Здолбунівський БКЦ. Як зазначив автор ідеї заснування фестивалю голова Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, заслужений працівник культури України, професор РДГУ Андрій Пастушенко, чи не основна мета цього заходу - привнести позитив у наше непросте сьогоднішнє життя. А як відомо, гумор та народна пісня для українців джерелом зміцнення морального духу були завжди, навіть у найгірші часи.
Гуморески, танці, пісні, рясні оплески і посмішки глядачів... Майже тригодинне яскраве фестивальне дійство на сцені БКЦ завершилось пошануванням артистів. Їм вручали дипломи учасників фестивалю «Весела толока» та адресували слова вдяності директор Здолбунівського БКЦ Наталія Давидюк, заступник директора Рівненського обласного центру народної творчості, заслужений працівник культури України Феодосій Васечко та вже згаданий вище Андрій Пастушенко. Він, до речі висловив сподівання, що «Весела толока» стане щорічною і для Здолбунова - традиційною. А як саме усе відбувалось, пропонуємо дізнатися з фоторепортажу Ольги Якубчик.