Керівники освітніх закладів Здолбунівщини 7 лютого побували у Рівненському районі. Поїздка відбулася з метою обміну досвідом з колегами та ознайомлення з особливостями навчальних закладів, збудованих чи реконструйованих у новому освітньому форматі в межах концепції «Нова українська школа».

Спочатку у Рівненській РДА делегація здолбунівчан зустрілася з керівництвом Рівненського району та його освітньої галузі. Начальник відділу освіти Рівненського району Олександр Набочук ознайомив гостей з сучасним станом освіти району та змінами, що відбулися у галузі останнім часом. Зокрема у Рівненському районі протягом минулих років реорганізовано 14 закладів освіти, проте не звільнено жодного працівника та не вивільнено жодної будівлі.

Потому делегація освітян Здолбунівщини відвідала нещодавно відновлені або збудовані заклади освіти: Обарівський ДНЗ, «Шпанівський НВК «школа-сад», пластову оселю у селі Волошки. Також освітяни відвідали навчальний заклад села Забороль, Бармаківський ЗДО «Джерельце», Корнинську ЗОШ І-ІІІ ступеня, де побачили багато новацій, які можна перейняти у колег та втілити на Здолбунівщині.
Про це повідомляє сайт Здолбунівської РДА.