Ввечері 26 березня в селі Здовбиця невідомий водій допустив наїзд на 18-річну мешканку цього села Сніжану. Автомобіль збив дівчину на зустрічній обочині, залишивши місце пригоди. Через декілька хвилин водій зробив ще один наїзд, жертвою став місцевий житель Андрій. Водій з місця пригоди втік. Результати дорожньо-транспортної пригоди жахливі. Сніжану було доставлено з важкими травмами в нейрохірургічне відділення Рівненської обласної лікарні, а 35-річний Андрій помер на місці.
У ході проведення оперативно-розшукових заходів через три години після скоєння подвійного ДТП було встановлено, що його вчинив житель Здовбиці В., який був затриманий та разом з автомобілем доставлений в Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській області. З’ясувалося, в той вечір В. був не тверезий. За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину ст. 286 КК України.
З початку 2011 року на Здолбунівщині зареєстровано 11 дорожньо-транспортних пригод, 9 - з механічними пошкодженнями та 2 - з потерпілими. У обох випадках винуватці ДТП з місця пригоди зникли. Їх розшукано та притягнуто до відповідальності.
Вікторія Гетманчук,
помічник начальника по взаємодії
з громадськістю та ЗМІ
Здолбунівського РВ УМВС України
в Рівненській області,
лейтенант міліції.

Comments are now closed for this entry