Передплатна ціна видання на місяць становить 7 гривень + вартість поштової послуги.
Оформити передплату на «Нове життя» можна у будь-якому поштовому відділенні району. Пільги для передплатників газети діятимуть і наступного року. Отож, передплативши газету на рік, ви матимете можливість безкоштовно опублікувати на її сторінках 1 привітання і 2 оголошення типу «куплю», «продам», «обміняю», на півроку — 1 таке оголошення.
Залишайтеся з «Новим життям»!

Століття з дня освячення Свято-Катеринівського храму урочисто відзначили у Здолбунові минулої суботи, 18 жовтня. Святкові богослужіння цього дня та увечері напередодні очолив митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій. Йому співслужили близько трьох десятків священиків. Богослужіння відзначалися масовістю, окрім прихожан храму, на святкування прибули й гості з інших єпархій Рівненщини та з-за її меж. Всі щиро молилися за Україну, за припинення війни, дякували Богу за його милості і просили благословення для храму, його прихожан, нашого міста, усього українського народу. Святкування проходило в атмосфері духовного піднесення і сердечної радості, яку не можна було не помітити на обличчях присутніх, адже 100-річчя церкви - знаменна подія не лише в її історії, а й у житті нашого міста.

15 жовтня 2014 року відбулась 38-ма сесія Здолбунівської міської ради, на якій було розглянуто питання щодо депутатської діяльності, заслухано інформації про хід виконання рішень про стан охорони громадського порядку та стан фізкультрно-оздоровчої роботи серед мешканців міста.
Депутати прийняли зміни до міського бюджету та місцевих програм на 2014 рік, затвердили інвестиційну програму КП «Здолбунівкомуненергія», розглянули ряд господарських та земельних питань, внесли доповнення до плану підготовки проектів регуляторних актів на 2014 р., переліку ставок єдиного податку, а також зміни до рішень «Про встановлення місцевих податків і зборів» та «Про встановлення на території м. Здолбунова ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
Разом з тим на розгляд сесії було винесено проект Положення про оренду окремих елементів благоустрою для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності (з текстом проекту Положення можна ознайомитись на офіційному сайті Здолбунівської міської ради zdolbyniv.rv.ua і подати свої пропозиції в міську раду за адресою: м. Здолбунів, вул. Приходька, 1, каб. 8, або за тел. 2-62-68).
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської
міської ради.

Всеукраїнський фінансовий Пенсійний клуб банку «Надра» відзначив свій перший день народження. Минулого року до Міжнародного дня людей похилого віку фінустанова відчинила двері першого в Україні клубу, де банкіри в неформальній обстановці, за чашкою чаю, допомагають людям поважного віку розібратися в тонкощах непростого світу фінансів. Нова зустріч, приурочена до свята, традиційно зібрала близько тисячі українських пенсіонерів у 100 відділеннях банку по всій країні. Цього разу учасники клубу навчалися протистояти психологічним маніпуляціям фінансових шахраїв.
За словами співробітників банку, тема заняття дуже актуальна, адже кількість випадків фінансових шахрайств постійно зростає. І найчастіше жертвами аферистів стають саме люди похилого віку – вони найлегше піддаються психологічному впливу. Тому банкіри вирішили допомогти пенсіонерам захистити себе і свої сім’ї від різних прийомів шахраїв, підготувавши пізнавальний семінар із протидії різноманітним маніпуляціям.

У Здолбунівському районі, де високооплачувану роботу знайти непросто, підприємництво і самозайнятість - це спосіб і можливість забезпечити себе фінансово й реалізувати творчо. Підприємець в умовах сучасного ринку праці - це людина вольова і відповідальна, винахідлива та рішуча, ініціативна і прогресивна.
Особливої пошани у сучасному бізнесі заслуговують жінки. Представниці прекрасної статі активно вливаються у сферу бізнесу, щоб досягти певного статусу, покращити своє та сім’ї матеріальне становище. Вони не гірше від чоловіків знаються на інформаційних технологіях, реалізації перспективних проектів і секретах управління. Жінки успішно освоюють все більше спеціальностей у сфері послуг, туристичному бізнесі, бухгалтерській справі та ін.

Роботодавці, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці громадян (наприклад, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування) на нові робочі місця, а також суб’єкти малого підприємництва, які за направленням центру зайнятості працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності на строк не менше, ніж два роки, мають право на компенсацію єдиного соціального внеску.
Порядок компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внес­ку на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. за № 347.

ПОТРЕБА У ПРАЦІВНИКАХ
(станом на 24.10.2014 року)

МП «Квант»
газорізальник
ТЗОВ «Українські інтелектуальні інтернет технології»
головний програміст
ПП «Стюар-агро»
менеджер зі збуту
менеджер із зовнішньоекономічної діяльності
ОСББ «Коперника – 59»
головний електрик
ПП «Сектор»
газозварник
ПП «Сільбуд»
машиніст автовишки та автогідропідіймача
ФОП Назарець О. М.
- столяр
ФОП Трофімчук Р. В.
бармен перукар.

За інформацією звертатися до Здолбунівського районного центру зайнятості за адресою: м. Здолбунів, вул. Кн. Ольги, 10, т. 25055.

«Якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знання неод­мінно дасть добрі сходи». Ці слова Леонардо да Вінчі якнайкраще характеризують стиль роботи учителя української мови і літератури, заступника директора з навчальної роботи Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Алли Анатоліївни Парфенюк, є її педагогічним кредо.
Алла Анатоліївна - творчо обдарована особистість, її уроки вирізняються чіткістю мети, якістю планування, доступним викладом матеріалу. Енергійність, високі педагогічні здібності і вдумливе вирішення навчально-виховних завдань у процесі викладання рідної мови і української літератури - головні складові високої майстерності і професійних успіхів педагога.

Осінь – пора, коли спостерігається значний ріст захворювань на ГРВІ та грип. Щороку в цей період витрати Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд) різко зростають, тож важливою є профілактика інфекційних захворювань та, відповідно, зменшення кількості днів перебування застрахованих осіб на листках непрацездатності.
Загальновідомо, що захворювання грипом вкрай небезпечне своїми ускладненнями, тому виникнення цієї хвороби краще попередити, ніж витрачати час та гроші на її лікування. Не дивлячись на те, що населення знає про методи профілактики грипу та всім відомі правила поведінки під час хвороби, вони фактично ігноруються та мало ким дотримуються.

Стартував 5-й сезон обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Три покоління». У першому турі сезону 2014-2015 обласної спортивної гри, що відбувся у
м. Здолбунів 19 жовтня, Здолбунівщину представляла сім’я Гарбовських та додатковий гравець - учениця 6-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 Марія Федорук. Згідно з жеребкуванням їх суперниками були представники Корецького, Гощанського, Острозького районів та м. Острог. Проте на змагання прибули лише команди Острозького району та міста Острог.
У змаганнях, що складалися з трьох естафет та ребусів на спортивну тематику, наша команда показала кращі результати. У підсумку здолбунівчани посіли перше місце і представлятимуть район в обласному суперфіналі в квітні 2015 року, з чим ми їх і вітаємо!
Оксана Швидка,
головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.