Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України

     Не залишити людину наодинці з бідою - саме в цьому вбачає своє гуманне призначення Український Червоний Хрест. Допомогти знедоленим покликаний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, оголошений Національним Комітетом Товариства з 4 квітня по 4 травня 2009 року.
Його мета - консолідація зусиль громадськості для поліпшення умов малозабезпечених і знедолених, формування громадської думки на користь милосердя в дусі загальновизнаних гуманістичних принципів червонохресного руху.

     Звертаємося до вас, дорогі здолбунівчани, до всіх, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя до тих, хто поруч з нами та кого вік чи каліцтво позбавили можливості жити гідно. Підтримайте доброчинну акцію Товариства і допоможіть Українському Червоному Хресту поліпшити життя самотніх громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-сиріт і потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф.
     Шановні здолбунівчани! Дорогі співвітчизники! Якщо ваші серця відкриті для співчуття і горе ближнього - ваш біль, завітайте до районної організації Червоного Хреста (м. Здолбунів, вул. С. Бандери, 1а, приміщення стоматполіклініки). Тут завжди готові прийняти від вас фінансову допомогу, продукти харчування, одяг, взуття, аби не залишити знедолених наодинці з бідою, нагодувати та обігріти самотніх і немічних, літніх людей і дітей-сиріт. Кошти також можна перерахувати на р/р 26008300103155 в Укрсоцбанку м. Рівне, код ЗКПО 02940316, МФО 333012. Не забудьте дописати: “Для Здолбунівської районної організації на гуманну та милосердну діяльність”.
     І коли кожен з нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше.
Творімо милосердя разом!
Президія правління Здолбунівської районної
організації Товариства Червоного Хреста України.

 

 

Comments are now closed for this entry