День громадсько-активної школи в Івачківській ЗОШ

Можна бути активним творцем свого життя, а можна пливти за течією чужих планів та дій. Цей вибір кожен робить сам. Та хто, хоч раз подолавши власну інертність і байдужість, долучився до значимих справ, той переконався, що своє життя можна зробити набагато цікавішим і змістовнішим. Тому складовою позакласної роботи в нашій школі стала реалізація учнівських проектів як засіб формування громадянськості школярів.
Нещодавно в навчальному закладі пройшов День громадсько-активної школи, в рамках котрого було втілено ряд проектних технологій – день відкритих дверей, тематичні відкриті заняття “Моя школа громадсько-активна”, конкурс творів на тему “Мрії про майбутнє громади”.


З метою навчити дітей боротися за життя, планувати шляхи вирішення проблем під час дня відкритих дверей було організовано зустріч із нашою землячкою Інною Гузь, котрій вдалося здолати страшну хворобу (розповідь про це дивіться в матеріалі нижче).
Окремої уваги заслуговує і проект “Міс школи”, учасниці якого продемонстрували свої таланти, майстерність і неповторність. “Міс школи” стала Іванна Павлусь, учениця 7 класу. Щирі оплески вболівальників отримали й “Міс грація” – Марія Кравчук (9 кл.), “Міс оригінальність” – Вікторія Юрчук (8 кл.), “Міс глядацьких симпатій” – Ірина Мельничук (7 кл.), “Міс чарівність” – Алла Мартинчук (5 кл.), «Міс загадковість» – Олександра Харитонюк. Ці перемоги дівчатка присвятили мамам, бабусям та вчителям.
Завершив заходи Дня громадсько-активної школи урочистий концерт для учнів, їх батьків та інших жителів села.
Реалізовані проекти довели, що саме під час участі в них виробляються пізнавальні навички учнів, у них формується вміння самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі і розвивати комунікативні зв’язки, набуваючи цінного практичного досвіду.

Comments are now closed for this entry