Фармамаркет “Аптека Доброго Дня” м. Здолбунова розпочав роботу у новому форматі - гуртівня ліків. Відтепер тут можна придбати медичні препарати вроздріб за оптовими цінами.
Заздалегідь дізнавшись про це з рекламних листівок, оголошень, мешканці нашого міста 6 березня поспішали до святково прикрашеного приміщення аптеки, що по вул. Шкільній, 31, звідки лунали закличні звуки українських пісень. Рівно о 12.00 після традиційного перерізання символічної стрічки фармамаркет гостинно відчинив двері перед першими відвідувачами.
Слід сказати, що “Аптека Доброго Дня” за майже рік своєї роботи у Здолбунові зуміла зарекомендувати себе з найкращого боку і завоювати прихильність багатьох здолбунівчан. Є впевненість, що із оновленням маркетингової політики коло клієнтів цього аптечного закладу значно розшириться.


“Зміна формату нашої роботи викликана перш за все тим, щоб дати можливість людям з різним рівнем доходу придбати високоякісні ліки, зокрема медикаменти соціальної групи, за найнижчими цінами, - відзначив провізор-керуючий аптеками західного регіону Анатолій Померанський. - Визначити саме соціальний напрямок у нашій роботі вдалося завдяки укладенню ексклюзивних угод з постачальниками, усуненню посередників та оптимізації власних витрат”.
За словами Анатолія Федоровича, реформування роботи мережі “Аптека Доброго Дня” - не якийсь піар-хід, а реальний крок назустріч людям малозахищених категорій саме таких невеликих містечок, як Здолбунів, де вплив економічної кризи особливо відчутний. Такі ж гуртівні ліків відкриті у містах Калуш, Чортків та Дубно.
Широкий асортимент медичних препаратів, а також засобів особистої гігієни, лікувальної косметики, біологічно активних добавок, знижені ціни, якісне обслуговування - це визначальні риси оновленого фармамаркету. І в цьому переконалися всі, хто завітав до аптеки. До речі, перші триста покупців отримали того дня подарунки, і це також додало їм гарного настрою і відчуття справжнього свята.
Отож, відтепер здолбунівчани можуть бути впевнені, що в “Аптеці Доброго Дня” завжди дешевше.
Людмила ВАСЮК.

Для довідки.
Мережа “Аптека Доброго Дня” (АДД) належить компанії “Фармастор”. Перші фармамаркети були відкриті у Києві в 2006 році. Завдяки інтенсивному розвитку мережі вдалося досягти всеукраїнського покриття - на сьогодні АДД налічує більше ста аптек.

Comments are now closed for this entry