називалось свято для батьків та дітей, що минулого тижня відбулось у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. У піснях та віршах учні 5-А класу розповідали про родинні звичаї і обереги сімейного затишку. Школярі представили присутнім фото-галереї життя своїх родин, їх герби.
Дорослі і діти залюбки брали участь у різноманітних конкурсах, цікавих опитуваннях, що проводились під час заходу. Сюрпризом для його учасників стали сертифікати про присвоєння почесного права називатися “Батьки школяра”, які вручала Наталія Георгіївна Сітовська, класний керівник 5-А.
Нам надзвичайно приємно, що вчителька працює над організацією змістовного дозвілля наших дітей. Ми щиро вдячні Наталії Георгіївні за незабутні враження від проведеного нею теплого свята, його щирої і невимушеної атмосфери.
Такі заходи сприяють взаєморозумінню між учнями й батьками, через них ми долучаємось до шкільного життя своїх дітей. Крім того, вони вселяють гордість за власну родину, її звичаї та традиції. А, як відомо, гордість за свою Батьківщину теж починається саме з поваги і любові до своїх рідних, близьких.
Батьки учнів 5-А класу
Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Comments are now closed for this entry