Новорічні та різдвяні свята люблять всі. Цієї зими через карантин не можна було насолоджуватись ними у колі шкільних друзів. Та одразу після незапланованих канікул свято у моїй рідній ЗОШ № 4 все одно відбулося. Учні наче потрапили до казкової країни – на виставку ялинкових прикрас (див. фото вгорі).


Об’ємні вироби з паперу – “Ангел”, “Лісовичок”, “Котик”, декорації з паперопластику до вистави “Зимова казка” (колективна робота гуртківців міського центру творчості дітей та юнацтва), витинанка “Різдвяна зірка”, аплікація із тканини “Веселий сніговичок”, композиція-панно “Зимове місто”, вироби із солоного тіста – рельєфні розетки - всю цю красу ми змогли побачити завдяки творчому керівництву Валентини Володимирівни Чубаєвської та її вихованців - Вікторії Левченко, Дарини Кіросір, Анни Лічутіної, Марії Парфенюк, Анастасії Ясинської, Анастасії Владімірової, Дарини Легкобит, а також Андрія Процюка - найактивнішого гуртківця центру творчості дітей та юнацтва.
А ще ми побачили дуже багато старовинних ялинкових прикрас, які колись радували око наших мам, бабусь, а, можливо, і прабабусь. Таких іграшок зараз в магазині не побачиш: казкові герої, сріблясті мишки, чарівні сніжинки, яскраві новорічні прапорці із дитячих радянських мультфільмів. Їх представила на виставку завуч школи Мирослава Володимирівна Хомич.
Руслана КОВТУН,
член клубу “Гранослов”,
голова прес-центру ОУВ “Лідер”
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Comments are now closed for this entry