Депутат обласної ради Н. С. ПУТІЛІНА передає сертифікат на автомобіль головному лікарю Дерманської амбулаторії Т. М. ШМАНЬ.

Така приємна звістка надійшла працівникам Дерманської амбулаторії загальної практики сімейної медицини 13 січня. Сертифікат на отримання автомобіля, спеціалізованого для надання медичної допомоги, головному лікарю цього медичного закладу Тетяні Миколаївні Шмань у присутності його працівників, сільського голови Дерманя Другого Софії Павлівни Кухарець та сельчан того дня урочисто вручили гості – депутат Рівненської обласної ради Ніна Сергіївна Путіліна, депутат Здолбунівської районної ради, голова районної організації партії ВО “Батьківщина” Олег Євгенович Дацюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення та роботи з ветеранами районної ради Василь Степанович Панасюк.


Транспортна проблема для Дерманської амбулаторії наболілою є давно. Для її вирішення було затрачено чимало зусиль. Писали колективне прохання про виділення медикам траспортного засобу жителі сіл, які обслуговує Дерманська амбулаторія. У лютому 2008 р. з депутатським запитом звернулась до обласної ради Н. С. Путіліна. Його було передано до Рівненської ОДА. Просили про допомогу і народного депутата України В. А. Дончака. І ось нарешті збулась мрія працівників і пацієнтів амбулаторії - відповідно до рішення Кабінету Міністрів України медичний заклад отримає спеціалізоване авто марки “Opel Combo”.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry