Минулої неділі у Здолбунові, в міському гідропарку, відбувся захід, який зацікавив і дорослих, і дітей – благодійний «Забіг Подяки», приурочений до Дня Героїв. Під час забігу тривав збір коштів на потреби Здолбунівської ЦМЛ.

DSC08128


Зареєструвались на участь у спортивно-благодійному дійстві 87 людей віком від 7 до 67 років, серед яких були не лише здолбунівчани, а й шанувальники бігу з Рівного і Вараша. Серед трьох запропонованих організатором дистанцій кожен з учасників обрав ту, яка відповідає рівню його фізичної підготовки - 2,5 км, 5 або 10 км. На старт вийшли чоловіки і жінки, дівчата і хлопці, батьки зі своїми дітьми і тренери з вихованцями. Бігунів підтримували вболівальники.

DSC08130


У підсумку дистанцію у 2,5 км подолав 51 учасник, у 5 км і 10 км - по 18. Вдалося зібрати 8650 гривень для Здолбунівської ЦМЛ. Особисті рекорди, чудові спортивні результати, позитивна атмосфера, нагороди, згуртованість - цим, за відгуками учасників, запам’ятався забіг. До слова, організатори планують зробити його щорічним.
Після «Забігу Подяки» присутні у міському гідропарку мали змогу переглянути концерт з нагоди Дня Героїв.
Вл. інф.
На фото: фрагменти заходів у міському гідропарку.
Фото Миколи ПОГОНСЬКОГО.

DSC08142

DSC08144

DSC08148

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити